Zwalczanie karaluchów

 

Poznaj skuteczne sposoby na karaluchy i prusaki. Karaluchy nie gryzą. Potrafią jednak błyskawicznie się mnożyć i przytłaczać swoją liczebnością. Niszczą i zanieczyszczają zapasy żywności. Roznoszą także bakterie chorobotwórcze oraz pasożyty: tasiemce i nicienie. Na szczęście istnieją sposoby, aby skutecznie i na długo przepędzić je z domu.
Metody zwalczania karaluchów, prusaków:
1. metoda zamgławiania ulv
2. metoda żelowa
3. metoda opryskowa
4. metoda wymrażania

1. Metoda zamgławiania ulv

Zamgławianie ULV jest zabiegiem, którego przewaga nad tradycyjnym opryskiem polega na możliwości wytworzenia kropelek o mikroskopijnej średnicy, a następnie rozprowadzeniu ich przy użyciu generatora zimnej mgły. Kropelki te będące w istocie mieszaniną substancji trującej oraz wody w odpowiednich proporcjach, są dosłownie niewidoczne gołym okiem, ich średnica to ok. 30 mikronów! Dzięki temu są one lekkie i bez problemu unoszą się w powietrzu. To właśnie ta właściwość – mały rozmiar i unoszenie się w powietrzu – odpowiadają za skuteczność zamgławiania. Mgła wytwarzana przez generator ULV (ultra low volume, co oznacza zamgławianie przy użyciu minimalnych ilości substancji biobójczych) jest bowiem w stanie dotrzeć do absolutnie każdej szczeliny i uśmiercić ukryte w niej szkodniki. Efekt taki jest nie do osiągnięcia w tradycyjnych opryskach. Cechuje się dużym bezpieczeństwem dla ludzi, zwierząt i żywności ale jest bezwzględna dla insektów. Jest to długotrwałe i skuteczne rozwiązanie.

2. Metoda żelowa
Mianem tym określamy dezynsekcję z zastosowaniem preparatów owadobójczych będących trutką w postaci żelu. Żelowanie jest najmłodszą z technik stosowanych do zwalczania owadów. Niewątpliwymi zaletami żelowania jest możliwość stosowania w urządzeniach elektrycznych i maszynach. Bardzo ważną cechą jest brak zapachu stosowanego związku oraz jego atrakcyjność dla szkodników.

Dezynsekcja preparatem do żelowania. Jest to nowoczesna forma użytkowa preparatu owadobójczego. Żel wykłada się specjalnym aplikatorem z tuby, w miejscach najczęściej odwiedzanych przez szkodniki. Można go rozkładać pod meblami (nawet antycznymi). Nie trzeba przygotowywać specjalnie pomieszczeń do dezynsekcji, sprzątać naczyń, artykułów spożywczych, itp. Żel wykłada się pod blatami roboczymi, szafkami kuchennymi, stołami. Nie zachodzi niebezpieczeństwo zalania instalacji elektrycznej w lodówce, zmywarce, ekspresie do kawy, a są to miejsca szczególnie ulubione przez szkodniki. Żel działa zabójczo na szkodniki tylko po spożyciu, natomiast w stosunku do ludzi i zwierząt domowych, wykazuje praktycznie zerową toksyczność. Jest to produkt biodegradowalny.

ZALETY:

Wykazuje opóźnione i spowolnione działanie
Zawiera atraktanty pokarmowe, fagostymulanty (cukier) i środki zapobiegające pleśnieniu i gniciu. Składniki żelu są tak dobrane, że jest on smaczniejszy dla szkodników niż większość pokarmów znajdujących się w pomieszczeniu.
Nie działa repelentnie
Zwalcza wszystkie gatunki szkodników
Zwalcza wszystkie stadia rozwojowe: larwy i dorosłe osobniki obu płci
Jest stabilny przez ponad 8 tygodni

3. oprysk niskociśnieniowy, oprysk ULV

Metodę zabiegu technik dostosowuje do warunków panujących w mieszkaniu w celu osiągnięcia najlepszych efektów. Zwalczanie pluskwy domowej jest bardzo trudne ze względu na częściowe uodpornienie na insektycydy oraz bardzo utrudniony dostęp do ich kryjówek

4. Metoda wymrazania

Dezynsekcja przyszłości dostępna już dziś w Polsce.
Dzięki zaawansowanej i opatentowanej konstrukcji urządzenia Cryonite jesteśmy w stanie pozbyć się u Państwa niechcianych owadów w sposób NATYCHMIASTOWY

Metoda wymrażania suchym lodem, bez użycia chemii jest to całkowicie EKOLOGICZNA i bezpieczna forma dezynsekcji zarówno dla ludzi jak i otaczającego środowiska.

GWARANCJA do 6 miesięcy!

Warianty gwarancja 6 miesięcy

Kontakt

ZWALCZAMY PLUSKWY24
Jesteśmy gotowi natychmiast zareagować na Państwa zgłoszenia i błyskawicznie zlikwidować zagrożenie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24h

Zwalczamy Pluskwy 24

ul Francuska 6, 03-906 Warszawa 

507 634 045

Zadzwoń teraz