Metody

Metoda opryskowa:
Metoda opryskowa

Metoda kontaktowa- W przeciwieństwie do zamgławiania przy oprysku krople mają znacznie większą średnice powyżej 200 mikronów oraz posiadają dużo większą energią kinetyczną i po uderzeniu w powierzchnię opryskiwaną duża ich cześć rozbija się na mniejsze i opada na podłogę w pomieszczeniu. Dlatego zabiegów musimy wykonać więcej niż w przypadku zamgławiania..

Metoda zamgławiania ulv:

Metoda zamgławiania ulv
Metoda zamgławiania ULV – polega na rozprowadzeniu środka biobójczego poprzez wytworzenie kropelek o mikroskopijnej średnicy, a następnie rozprowadzeniu ich przy użyciu generatora zimnej mgły. Kropelki wytwarzane przez zamgławiacz są lekkie i bez problemu unoszą się w powietrzu przez co są w stanie dotrzeć do większej liczby szczelin i uśmiercić ukryte w nich szkodniki. Dużą zaletą zamgławiania jest fakt, że nie powoduje dużego zamoczenia ścian ani żadnych przedmiotów (jak w przypadku oprysku), co mogłoby prowadzić do ich zniszczenia.

Metoda żelowa:

Mianem tym określamy dezynsekcję z zastosowaniem preparatów owadobójczych będących trutką w postaci żelu. Żelowanie jest najmłodszą z technik stosowanych do zwalczania owadów. Niewątpliwymi zaletami żelowania jest możliwość stosowania w urządzeniach elektrycznych i maszynach. Bardzo ważną cechą jest brak zapachu stosowanego związku oraz jego atrakcyjność dla szkodników.

Dezynsekcja preparatem do żelowania. Jest to nowoczesna forma użytkowa preparatu owadobójczego. Żel wykłada się specjalnym aplikatorem z tuby, w miejscach najczęściej odwiedzanych przez szkodniki. Można go rozkładać pod meblami (nawet antycznymi). Nie trzeba przygotowywać specjalnie pomieszczeń do dezynsekcji, sprzątać naczyń, artykułów spożywczych, itp. Żel wykłada się pod blatami roboczymi, szafkami kuchennymi, stołami. Nie zachodzi niebezpieczeństwo zalania instalacji elektrycznej w lodówce, zmywarce, ekspresie do kawy, a są to miejsca szczególnie ulubione przez szkodniki. Żel działa zabójczo na szkodniki tylko po spożyciu, natomiast w stosunku do ludzi i zwierząt domowych, wykazuje praktycznie zerową toksyczność. Jest to produkt biodegradowalny.

ZALETY:

Wykazuje opóźnione i spowolnione działanie
Zawiera atraktanty pokarmowe, fagostymulanty (cukier) i środki zapobiegające pleśnieniu i gniciu. Składniki żelu są tak dobrane, że jest on smaczniejszy dla szkodników niż większość pokarmów znajdujących się w pomieszczeniu.
Nie działa repelentnie
Zwalcza wszystkie gatunki szkodników
Zwalcza wszystkie stadia rozwojowe: larwy i dorosłe osobniki obu płci
Jest stabilny przez ponad 8 tygodni

Metoda wymrażania:

Dezynsekcja przyszłości dostępna już dziś w Polsce.
Dzięki zaawansowanej i opatentowanej konstrukcji urządzenia Cryonite jesteśmy w stanie pozbyć się u Państwa niechcianych owadów w sposób NATYCHMIASTOWY

GWARANCJA do 6 miesięcy!

Metoda wymrażania suchym lodem, bez użycia chemii jest to całkowicie EKOLOGICZNA i bezpieczna forma dezynsekcji zarówno dla ludzi jak i otaczającego środowiska.

Warianty 6 miesięcy gwarancji

Metoda parowa

Kontakt

ZWALCZAMY PLUSKWY24
Jesteśmy gotowi natychmiast zareagować na Państwa zgłoszenia i błyskawicznie zlikwidować zagrożenie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24h

Zwalczamy Pluskwy 24

ul Francuska 6, 03-906 Warszawa 

507 634 045

Zadzwoń teraz